You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

PERI UAB

Titnago g. 19, LT-02300 Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 5 232 2550
Faks: +370 5 232 1966
info@peri.lt

Įmonės kodas  1117 88948
PVM kodas LT117889412
A.s. Nr. LT73 7044 0600 0788 5466
S.W.IF.T kodas CBVILT2X

Biuro ir sandėlio darbo laikas:
Pirmadienis - penktadienis 
7:30 - 16:30

Administracija

Generalinis direktorius

Virginijus Ramanauskas
Mob. +370 614 92777
virginijus.ramanauskas@peri.lt
Vilnius
Skolų administratorė

Diana Filipovič
Mob. +370 652 64020
info@peri.lt
Vilnius

Projektų vadovai

Pardavimų vadovas

Marius Slabada
Mob.+370 687 31511
marius@peri.lt
Vilnius
Projektų vadovas

Arūnas Šostakas
Mob.+370 618 85122
arunas@peri.lt
Vilnius
  Projektų vadovas

Giedrius Každailis
Mob. +370 698 54828
giedrius@peri.lt
Vilnius
Projektų vadovas

Jurgis Gražys
Mob. +370 614 55806
jurgis@peri.lt
Vilnius

Sandėlis

Sandėlio ir logistikos vadovas

Edvinas Gustys
Mob. +370 615 36465
edvinas@peri.lt
Vilnius
Sandėlio vadybininkas

Ramūnas Kuzma
Mob. +370 620 81005
vilnius@peri.lt
Vilnius