You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

PERI Weissenhorn mieste

Pagrindinė būstinė, plėtros ir gamybos vieta nuo 1969 - ų metų.

Mūsų paslaugos jūsų projektams – klojiniai, pastoliai ir inžineriniai sprendimai vienoje vietoje

Klojiniai

Kiekvienai betono konstrukcijai PERI parūpina labiausiai tinkančią klojinių sistemą. Mūsų asortimentas yra pilnai pritaikytas įvairiems pasaulyje egzistuojantiems skirtingų statybų metodams.

Pastoliai

PERI pastoliai gali būti pritaikyti labai plačiai. Nesvarbu, ar tai rėminiai, ar pleištiniai pastoliai, didelis jų lankstumas suteikia galimybę pilnai išnaudoti medžiagas.

Inžinerija

PERI kompanijai inžinerija reiškia ne tik gaminio vystymą ir techninį planavimą. PERI inžinerija reiškia detalų vientisų procesų tyrimą bei optimizaciją klojinių ir pastolių projektavime.

Sėkmės istorija: stabilus augimas nuo įkūrimo

PERI gali atsigręžti į daugiau nei 40 metų patirtį. Sėkmingos inovacijos ir ankstyvas plėtimasis į užsienio šalis yra pasaulinio pasisekimo ir stabilaus augimo pamatai. Didelis dėmesys klientams, aukšta sistemų kokybė ir savo darbo išmanymas kuria pasitikėjimą, kuris pavertė kompaniją pirmaujančia pasaulyje.

* PERI grupės apyvartų kaita (milijonais €).

Tarptautinė PERI – daugiau nei 95 atstovai visame pasaulyje

Mūsų ekspertai yra pasirengę teikti savo paslaugas beveik visose pasaulio šalyse. Dėl tarptautinės veiklos ir skirtingų reikalavimų, esame sukaupę daug žinių visose srityse ir rinkose. Mums smagu dalintis šia patirtimi su savo klientais. Vietinės įžvalgos kuria tarptautines žinias našiems ir saugiems statybų procesams bei kokybiškiems rezultatams.

Mūsų filialai

Pagrindinis principas – tvarumas: nuo vystymo iki transportavimo

Tvarumas užima aukštą vietą mūsų verslo eigoje. Kuriant gaminį, remiamės geriausiu įmanomu ir kartu ekonomiškiausiu medžiagų panaudojimu. Grynų žaliavų pasirinkimas ir pirkimas yra vykdomas atsižvelgiant į ekologišką tvarumą. Pavyzdžiui, mediena daugiausiai yra gaunama iš sertifikuotų auginimo vietų.

Naujos technologijos ir našūs gamybos procesai užtikrina aukščiausią PERI sistemų įrangos kokybę ir ilgaamžiškumą, o tai turi teigiamą poveikį išteklių sąnaudoms. Pristatymas ir statybų vietos logistika taip pat yra optimizuotos krovinių gabenimo apimtims ir transporto maršrutams. Strategiškai išdėstytos vietos garantuoja trumpus pervežimo atstumus, o transportavimas yra nuolat optimizuojamas, naudojant išmanų logistikos tinklą.

Biomasės jėgainė Weissenhorn gamykloje yra tvarių PERI veiksmų simbolis. Iš pjuvenų, kurios yra sijų gamybos atliekos, gaminama elektra ir šiluma – tai prisideda prie našaus energijos naudojimo gamyklose.