You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

PERI – šeimos valdoma bendrovė, tvirtai suvokianti savo tapatybę

Mes užtikriname efektyvesnį, spartesnį ir saugesnį darbą statybose. Mus kasdien motyvuoja siekis teikti geriausias paslaugas savo klientams. Mūsų moderni šeimos bendrovė, praktikuojanti ypatingą korporatyvinę kultūrą, yra klojinių ir pastolių sistemų rinkos lyderė.

Mes tuo didžiuojamės. Mūsų unikali kultūra yra komercinės sėkmės pagrindas.

Ši sėkmė tapo įmanoma dėka daugelio žmonių puikiai atliekamo darbo. Ji buvo sukurta, remiantis tarpusavio pasitikėjimu ir pagarba kiekvienam žmogui.

Mes siekiame pelningo augimo visame pasaulyje. Mūsų tikslas – komercinė sėkmė. Mūsų bendros idėjos ir požiūriai suformavo pagrindines vertybes, kurioms remdamiesi, Artur ir Christl Schwörer‘iai vystė verslą nuo pat bendrovės įkūrimo 1969 m.

Metams bėgant, šios vertybės tapo tvirta tapatybe. Visi Schwörer šeimos nariai, patariamoji valdyba ir grupės vadovybė siekia dalytis šios tapatybės privalumais su jumis.

Sėkmė jokiu būdu nėra savaime suprantamas dalykas; ją reikia užsitarnauti iš naujo kiekvieną dieną. Mūsų vertybės, sėkmės faktoriai ir aiški strategija sudaro mūsų veiklos pagrindą ir tampa gairėmis, toliau kuriant PERI sėkmės istoriją.

Ko siekiame: Mūsų vizija

Stengiamės būti pirmaujančiu partneriu visose klojinių ir pastolių pritaikymo srityse visame pasaulyje.

Dėl ko kovojame: Mūsų misija

Mes užtikriname efektyvesnį, spartesnį ir saugesnį darbą statybose.
Mus kasdien motyvuoja siekis teikti geriausias paslaugas savo klientams.

Kuo tikime: Mūsų vertybės

PERI sėkmė pagrįsta tvirtomis vertybėmis. Iš tiesų, Arturo Schwörer‘io ir jo bendradarbių verslumo dvasia padėjo sudaryti pirmąsias sunkiai iškovotas sutartis. Tik PERI komandos patikimumas leido tikėtis, kad mūsų pirmųjų klientų lūkesčiai bus pateisinti ir jie padės mums gauti kitas sutartis. Daugelio mūsų darbuotojų atvirumas padėjo mums mokytis vieniems iš kitų ir augti tarptautiniu mastu. Taip pat entuziazmas, kurio dėka mes nuolat iki paskutinio momento ieškome geriausio sprendimo.

Tomis pačiomis vertybėmis mes vadovausimės ir tolesnėje veikloje. Mums tai drauge ir pareiga, ir širdžiai miela veikla. Kiekvienas darbuotojas įneša savo indėlį į PERI verslo sėkmę, kasdien įgyvendindamas šias įmonės vertybes, rodydamas pavyzdį ir perduodamas jas naujiems bendradarbiams.

Keturi terminai detaliau apibūdina kiekvieną iš mūsų keturių vertybių. Jie nurodo, kokią prasmę mes suteikiame šioms vertybėms, ir atitinkami jų deriniai atspindi mūsų požiūrį į kasdienes PERI vykdomas operacijas.

Versli

Praktiška
Drąsi
Orientuota į sėkmę
Atsakinga

Patikima

Rimta
Stropi
Nuoširdi
Sąžininga

Atvira

Dėmesinga
Smalsi
Pagarbi
Lanksti

Entuziastinga

Ambicinga
Siekianti tikslo
Kūrybinga
Užbaigianti darbą

Kas mus skatina: Mūsų sėkmės faktoriai

sėkmės faktoriai yra tos savybės, kurios sustiprina mus nuožmioje pasaulinėje konkurencinėje kovoje. Mes kasdien privalome jas prisiminti iš naujo. Mūsų pagrindinis dėmesys skirtas klientui – ši sąvoka apima ir tuos klientus, kurių pasitikėjimo mes dar nelaimėjome. Siekiame tapti pažangių inovacijų lyderiais, kad iš to turėtų naudos mūsų klientai.

Mums teikia stiprybės ta aplinkybė, kad esame šeimos valdoma bendrovė, nes dėl šios priežasties turime pakankamai savarankiškumo ilgalaikiams sprendimams priimti, ir sugebame išsaugoti išskirtinę PERI dvasią. Norint atlikti ilgalaikes investicijas į mūsų ateitį, reikalingas pelningas augimas ir finansinis stabilumas. Tai reiškia, kad privalome dirbti ir ekonomiškai, ir efektyviai.

Mums suteiktas klientų pasitikėjimas įpareigoja visuomet teikti tik aukščiausios kokybės paslaugas. Šis reikalavimas taikomas tiek mūsų produktams, tiek darbo procesams. Mūsų komandos dvasia yra pagrindinis faktorius, leidžiantis siekti šio tikslo – tiek šiandien, tiek rytoj.

Artimumas klientui

Kvalifikuotas problemų sprendimas
Dėmesio sutelkimas į klientą
Tarptautinė orientacija
Įsitvirtinimas vietos rinkoje

Inovacijų galia

Klientų poreikių supratimas
Profesinės žinios
Sėkmingi produktai
Tendencijų nustatymas

Šeimos bendrovė

Ilgalaikė orientacija
Finansinis stabilumas
Savarankiškumas
Nuoširdumas

Aukščiausia kokybė

Puikūs darbuotojai
Komandos dvasia
Efektyvūs procesai
Puikūs produktai